Witamy

Autor:

Witamy po długiej przerwie na stronach naszego klubu. Przerwa spowodowana była w początkowej fazie problemami technicznymi, w drugiej pomysłem stworzenia serwisu od początku. Zaczynamy ponownie działać w trzeciej, nowej odsłonie Aeromanii. Sprawdziłem datę rejestracji domeny i z tego wynika, że 13 marca zaczniemy 8 rok działalności serwisu aeromania.com.pl

Przede wszystkim chcemy podziękować Jarkowi Grabowskiemu za ulgowe potraktowanie i dużą pomoc w programowaniu i realizowaniu naszych, czasami niełatwych zachcianek i Krystianowi Michałkowi za to, że do tej pory pomagał i zajmował się utrzymaniem naszego serwisu. Nadmienię jeszcze, że pierwszą edycję Aeromanii stworzył Marek Sobański, motolotniarz z naszego klubu.

W nowej Aeromanii postawiliśmy na przejrzystość, łatwiejsze nawigowanie po artykułach, możliwość dodawania komentarzy, logowanie i kompatybilność z facebook, a logo nabrało lotniczego koloru.
Mieliśmy też przeredagowywać artykuły i wprowadzać w nową odsłonę, ale odstąpiliśmy od tego zamiaru. Pozostawiliśmy do wglądu poprzednią edycję dostępną w Linkach (niestety część bazy nie udało się odzyskać – ostatnia aktualizacja – początek 2013 r.)
Nowa Aeromania będzie na bieżąco uzupełniana, zatem przepraszamy za przerwy i usterki techniczne, które czasami mogą wystąpić.

Stworzyliśmy nowe logo dla Lotniarzy, a na dniach pojawi się również dla Paralotniarzy.

logo 650

Aeromaniacy – redaktorzy dostaną ponownie nowe hasła i loginy, by dalej mogli czynić swoją powinność.

Wszelkie uwagi i sugestie prosimy zgłaszać najlepiej drogą mailową na aviator.pracownia@gmail.com lub telefonicznie 604203332

 

Zapraszamy

 

1 komentarz

  1. Adam Siatkowski napisał(a):

    Jeśli ktoś z redaktorów ma stworzony artykuł, póki co proszę o nadsyłanie materiałów do mnie – będę je zamieszczał

Dodaj komentarz


Top